image1 image2 image3 image4

Zaproszenie na koncert Tadeusza Drozdy

 Zapraszamy Państwa w najbliższych miesiącach na cykl spotkań z wybitnymi artystami kabaretu, telewizji, estrady. Pierwszym będzie  recital kabaretowy w wykonaniu wybitnego satyryka Tadeusza Drozdy. Cięty, błyskotliwy humor, dowcip powodują, że cieszy się ten artysta nieustającym zainteresowaniem publiczności. Wyjątkowo dobrze i szybko nawiązuje kontakt ze słuchaczami.  Szczególnie więc polecam ten wieczór kabaretowy tym bardziej, że tematów do komentarzy nie brakuje.
"Tadeusz Drozda - mgr inż. elektryk aktor i autor kabaretowy, założyciel wraz z Janem Kaczmarkiem kabaretu "ELITA" we Wrocławiu. Przez lata jeden z najpopularniejszych showmanów i satyryków polskiej telewizji. W 1998 roku uznany przez miesięcznik "Sukces" za najbardziej lubianego Polaka, którego każdy chciałby zaprosić do domu. Twórca wielu programów telewizyjnych, niedawno obchodził 35-lecie pracy w telewizji, popularny jako Dyżurny Satyryk Kraju dzięki prowadzonemu przez osiem lat programowi o tym samym tytule.
W programie pierwszym prowadził przez 10 lat licencyjny amerykański program "Śmiechu Warte" i po 500 programie zrezygnował mimo gigantycznej oglądalności. W telewizji "POLSAT" przez siedem lat emitowany był pisany i reżyserowany przez Drozdę program "Dyżurny satyryk Kraju".
 Sukcesem Tadeusza Drozdy był też reżyserowany przez niego program typu talk show emitowany w drugim programie TVP w soboty o godz 19.00 "Herbatka u Tadka", gdzie zapraszane były najbardziej prominentne osoby naszego kraju. W programie wystąpili niemal wszyscy najpopularniejsi Polacy.
 Występuje też na estradzie. Ostatni jego program "Drozda& Sami Swoi" wystawiony w kino-teatrze "BAJKA" był bardzo dobrze przyjęty przez publiczność i krytykę.
Tadeusz Drozda jest wszechstronnym twórcą telewizyjnym i estradowym. Pisywał cotygodniowe felietony do "Angory", "Życia Warszawy", "Superexpresu", "Nowego Dnia" i innych. Niektóre z tych felietonów przeczytać można na stronie: www.drozda.pl .Poza tym koncertuje w kraju i za granicą, nagrywa płyty. Został przez prezydenta odznaczony za całokształt osiągnięć zawodowych Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia
Polski".
Termin: 30.09.2017
Miejsce: Restauracja da Vinci w Czernikowie
Bilet-50 zł
kontakt:600-41-69-33
Zapraszamy

 


Statistics

Odsłon artykułów:
110507

Online

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.