image1 image2 image3 image4
Witamy, Gościu
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Regulamin licytacji

Regulamin licytacji 2 lata 4 miesiąc temu #461

Regulamin licytacji w ramach 28 finału WOŚP.

I. Przedmiotem licytacji jest: 1. komplet siatkarski, 2. złote serduszko i 3. miedziany samochodzik.
II. Licytacja składa się z dwóch części: internetowej trwającej od 07.01.2020 r. oraz przeprowadzonej na Balu WOŚP w sobotę 11-go stycznia 2020 r., najpóźniej do godziny 24.
III. Osoby, które do momentu rozpoczęcia końcowej licytacji (w sobotę wieczorem) zadeklarują poprzez internet najwyższą kwotę, zobowiązane są podać numer kontaktowy telefonu, pod który, w trakcie licytacji końcowej, będzie dzwonił Organizator, celem ew. dokończenia licytacji.
IV. W licytacji mogą brać udział pełnoletnie osoby fizyczne oraz firmy reprezentowane przez właściciela lub jego pełnomocnika.
V. Deklarowane wpłaty w czasie licytacji internetowej zgłaszane są za pośrednictwem Internetu na adres forum.
VI. Każdy uczestnik licytacji internetowej może wybrać dla siebie pseudonim lub nazwę, pod którą będzie występować przez cały czas trwania licytacji.
VII. W sytuacji zgłoszenia w trakcie licytacji internetowej przez kilku uczestników wpłat tej samej wysokości, o kolejności miejsc na liście ostatecznej decyduje kolejność zgłoszeń.
VIII. W przypadku rezygnacji lub nieprawidłowości wynikających ze strony wygrywającego licytację internetową, licytację tę wygrywa kolejna osoba z listy licytujących.
IX. Przedmiot licytacji wydany będzie wygrywającemu, po wpłacie przez niego wylicytowanej kwoty do puszki kwestarskiej, po zakończeniu licytacji podczas Balu WOŚP w sobotę 11-go stycznia 2020 r.
X. Wszelkie pytania związane z licytacją internetową należy kierować do prowadzącego poprzez forum.
Ostatnio zmieniany: 2 lata 4 miesiąc temu przez markop.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
Zasilane przez Kunena

Statistics

Odsłon artykułów:
135037

Online

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.