image1 image2 image3 image4

25. Finał WOŚP przed nami

 Wielkimi krokami zbliża się 25 Finał WOŚP. W Czernikowie czeka nas z tej okazji sporo wydarzeń:

14.01.2017 r. g. 17:30 – teatr Nowy z Krakowa zaprezentuje sztukę według powieści „Lubiewo” Ten spektakl obyczajowy otrzymał Grand Prix XI Festiwalu Prapremier w Bydgoszczy za „bezkompromisowe i artystycznie oryginalne przełamanie tabu w przedstawianiu atrakcyjnego medialnie tematu. Mamy tu urzekające kreacje pełne humoru, buńczuczności i „przegięcia”. Aktorzy doskonale wchodzą w role mężczyzn, którzy uparcie pragną zatrzymać czas poprzez wspomnienia niepogodzonych z rzeczywistością. Trochę tu wyuzdania, trochę wulgaryzmów, wszystko jednak tak świetnie do siebie pasuje, że trudno powiedzieć, aby jakakolwiek granica została przekroczona. W efekcie otrzymujemy spektakl, który wywołuje salwy śmiechu, chociaż gdzieś z tyłu głowy mamy świadomość, że przedstawiana rzecz jest całkiem poważna.”

Zapraszamy publiczność czernikowską i nie tylko!!!

Rezerwacja i odbiór wejściówek w SP Czernikowo po wrzuceniu „grosza” do wośpowej puszki do 10.01.2017r. (tel. 600416933)

14.01.2017 r. ok. g.19:00 (sobota po spektaklu „Lubiewo”) - tradycyjny Bal Charytatywny pod hasłem: „Srebrne Gody Czyli Muzyczna Karuzela”. Do zabawy poprowadzą nas aktorzy teatru „Afisz” z Torunia oraz pianista i wokalista zespołu „Żuki” Joachim Perlik. Stałych bywalców nie muszę zapraszać na te jedyne w swoim rodzaju szaleństwa bo wiedzą, że ta niepowtarzalna zabawa na długo pozostaje w pamięci. Tych, którzy jeszcze u nas nie byli serdecznie Zapraszamy .

Rezerwacja: 600416933

W tygodniu poprzedzającym 25 Finał WOŚP w szkołach Gminy Czernikowo odbędą się kwesty, licytacje gadżetów, zabawy, gry sportowe, z których dochód zostanie przeznaczony na WOŚP. Szczegóły pojawią się na plakatach.

15.01.2017 r. 35 wolontariuszy będzie kwestować na terenie Gminy Czernikowo.

O godzinie 15:00 w Auli Szkoły Muzycznej zaśpiewają muzyczne talenty z naszej Gminy.


 


Statistics

Odsłon artykułów:
172748

Online

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.