image1 image2 image3 image4

Koncert Jacka Wójcickiego

 

Z cyklu grudniowe koncerty”

Zapraszamy społeczność gmin - Czernikowo, Obrowo, Powiatu Toruńskiego na kameralne spotkanie z wybitnym piosenkarzem, aktorem, kabareciarzem Jackiem Wójcickim, który od lat zajmuje na polskim rynku muzycznym pozycję wyjątkową.

„Obdarzony talentem aktorskim i głosem o charakterystycznej tenorowej barwie, porusza się z łatwością po wielu gatunkach i stylach muzycznych. Na koncertach tworzy kolorowe, pełne kontrastów, brawurowe show”.

Jacek na scenie staje się fascynującym demonem wesołej i smutnej piosenki. Idźcie popatrzeć jak występuje! Podziwiajcie! Zaproście do domu!” Tak zapowiadał go w Piwnicy pod Baranami legendarny założyciel i wieloletni dyrektor kabaretu, Piotr Skrzynecki. Od tamtych lat nic się nie zmieniło. Jacek jest tak samo demoniczny i rozmiłowany w kontrastach: w tym co komiczne, i w tym co liryczne.

Koncertuje wspólnie z największymi gwiazdami sceny, m.in. z Grażyną Brodzińską, Małgorzatą Walewską, Beatą Rybotycką, Janem Kantym Pawluśkiewicza, Włodzimierzem Korczem.  Widzieliśmy go w takich filmach jak „Lista Schindlera” S.Spielberga, „Ostatni dzwonek” M. Łazarkiewicz, serialach „Dzieci z Doliny Młynów” i „Urwisy z Doliny Młynów” oraz w „Kabarecie Olgi Lipińskiej”, galach Zbigniewa Górnego itd.

Skromny, niepozorny, niewysoki, a na swoich recitalach i koncertach potrafi dzięki swojemu talentowi i głosowi wypełnić nawet największą scenę. A na wszystkich największych scenach już występował. Cieszy fakt, że chce pojawiać się też na tych nieco mniejszych.

Repertuar ma wszechstronny i na każdą porę, nawet deszczową. Jeżeli świeci słońce potrafi wywołać burzę… oklasków i huragan braw. A wszystko w cenie biletu.

 

Termin: 08.12.2017 r.

Miejsce: Zajazd Rytkówka

Godzina 19:00

Bilety: 80 zł/os

Rezerwacje: 600416933, 668148699


Statistics

Odsłon artykułów:
172723

Online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.